Ripple запустила програму кредитування бізнесу в криптовалюті

Компанія Ripple оголосила про запуск власного кредитного продукту для бізнесу в криптовалюті XRP.

«Пропозиція орієнтована на фінтех-компанії і малий і середній бізнес», — йдеться в прес-релізі.

Після кількох місяців розробки рішення Line of Credit доступне в бета-версії на базі мережі RippleNet. Воно дозволяє отримувати позики в XRP, але поки обмеженому колу клієнтів. В першу чергу пропозиція поширюється на інституційних користувачів сервісу On-Demand Liquidity (ODL). При необхідності отримувач зможе конвертувати кошти в фіат.

Telegram Logo

Ripple не розкриває величину комісій, але стверджує, що вони будуть істотно нижче, ніж в більшості інших подібних пропозицій. Відомо, що комісію будуть стягувати на суму кредиту.

За власними даними Ripple, клієнтами ODL в даний час є «понад два десятки» утворень, включаючи сервіси із здійснення грошових переказів MoneyGram, Viamericas і FlashFX.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше Ripple заявляв, що може змінити юрисдикцію США на Європу або Азію через надмірне регулювання криптовалютної індустрії. За словами співзасновника компанії Кріса Ларсена, США «жахливо відстали» у розвитку криптовалютних фінансових систем, а блокчейн і цифрові активи «не вітаються» в цій країні.

Ripple — криптовалютна платформа для платіжних систем, орієнтована на операції з обміном валют без зворотних платежів, яка запущена в 2012 році. Особливістю є консенсусний реєстр (ledger). Базується на відкритій розділеній базі даних, використовує процес узгодження, що дозволяє робити обмін в розподіленому процесі. Протокол підтримує токени на фідуціарні гроші, криптовалюту, біржові товари або інші об'єкти, такі як милі пасажирів, що часто літають літаком або хвилини мобільного зв'язку. Внутрішньомережева криптовалюта Ripple іменується XRP.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини