Facebook Pixel

Виробник паперу Mondi виходить з російського ринку

Британський виробник упаковки та паперу Mondi Group оголосив про продаж свого останнього підприємства в рф, АТ «Монді Сиктивкар» компанії «Сезар Інвест», за 80 млрд рублів (775 млн євро).

Про це йдеться у заяві компанії.

В компанії розповіли, що отримають гроші від продажу комбінату шістьома щомісячними траншами. Перші чотири платежі становитимуть по 13,5 млрд рублів кожний, водночас перший платіж пройде до кінця вересня 2023 року, решта три — до кінця грудня 2023 року.

Після цього право власності на «Монді Сиктивкар» перейде до «Сезар Інвест», а Mondi завершить вихід із Росії.

«Монді Сиктивкар» — це інтегроване підприємство з виробництва целюлози, пакувального паперу та тонкого некрейдованого паперу.

За рік, що закінчився 31 грудня 2022 року, виручка «Монді Сиктивкар» становила 1 млрд євро, показник EBITDA — 481 млн євро та прибуток до оподаткування — 453 млн євро. Станом на 30 червня 2023 року валові активи підприємства становили 1 млрд євро, а чисті активи — 856 млн євро», — йдеться у повідомленні.

Раніше Mondi володіла ТОВ «Монді Араміль», ТОВ «Монді Переславль», ТОВ «Монді Лебедянь», які у липні 2023 року продала російській групі «Готек».

Також НАЗК внесло Mondi Group до переліку міжнародних спонсорів війни. Причинами стало те, що вона після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну не пішла з російського ринку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉