Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На Волині запрацювали мобільні сервісні центри МВС: за першу добу надано понад 150 послуг

Мобільні сервісні центри МВС на Волині надали вже понад 150 послуг. Фото: khe.hsc.gov.ua

Мобільні сервісні центри МВС на Волині надали вже понад 150 послуг. Фото: khe.hsc.gov.ua

Головний сервісний центр МВС запустив пілотний проєкт, у рамках якого до Луцька приїхали п'ять мобільних сервісних центрів МВС.

Сервіси надаватимуть послуги з реєстрації та перереєстрації авто.

Волинську область обрали для запуску сервісу невипадково — саме в цьому регіоні спостерігається найбільше навантаження на сервісні центри МВС. А все через «нульове» розмитнення, що діяло протягом кількох місяців і спричинило ажіотаж на ринку авто.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Так, протягом липня у Волинській області фахівці надали 7 052 послуги, що пов'язані з реєстрацією транспортних засобів. Минулорічний показник сягав 5 567 послуг.

Quote«Мобільні сервісні центри МВС надаватимуть послуги два тижні. Але ми вже сьогодні бачимо позитивний результат — з'явилися вільні талони е-запису в усі сервісні центри МВС у Волинській області. За перший день роботи в рамках проєкту надано 152 реєстраційні послуги, а це майже вдвічі більше ніж зазвичай у сервісному центрі МВС № 0741. Тобто ми рухаємося в правильному напрямку. Якщо пілотний проєкт із мобільними сервісними центрами добре спрацює в Луцьку, будемо й надалі використовувати цей досвід», — розповів начальник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко.

Мобільні сервісні центри МВС надають послуги з 9:30 до 17:30. Розміщуються вони за такими адресами:

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • вул. Ковельська, 53 (РДА, каб. ЦНАП);
  • вул. Соборності, 18 (РАЦС, каб. ЦНАП);
  • вул. Гордіюк, 14 б (регіональний сервісний центр ДСЦ МВС у Волинській області).

Записатися на прийом до сервісу можна через функціонал е-запис. Для цього на мапі потрібно вибрати Луцьк і адресу мобільного сервісного центру МВС. Талон можна взяти на певний час упродовж двох днів — на день візиту або наступного дня.

Quote«Ми відштовхуємося від інтересів наших клієнтів, які бажають зареєструвати транспортний засіб швидко та зручно. За перший день роботи ми маємо результат — удвічі більше задоволених громадян якісним державним сервісом», — підкреслив заступник начальника РСЦ ДСЦ МВС у Волинській області Сергій Томчук.

Варто зазначити, що сервісний центр МВС № 0741 надає послуги з 09:00 до 18:00. Він розташований за адресою: Луцький р-н, с. Струмівка, вул. Рівненська, 74 і надає всі види послуг.

Контекст. З 24 липня в Україні діють нові правила отримання посвідчення водія. Змінилися підхід до навчання та алгоритм складання іспитів – теоретичну та практичну частини підготовки водіїв тепер розділено.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини