Міністри закордонних справ Євросоюзу обговорили шляхи забезпечення стійкої підтримки України. Про це інформує верховний представник Євросоюзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.
«Сьогодні ми просуваємося вперед з міністрами закордонних справ ЄС щодо того, як найкраще забезпечити стійку підтримку України: формула миру та наша міжнародна діяльність; військова підтримка в рамках запропонованого мною Фонду допомоги Україні; стійкість, відновлення та реформи для вступу до ЄС», — зазначив Боррель.
Міністри ЄС не дійшли згоди щодо восьмого військового траншу для України на 500 млн євро. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на коментар Борреля на пресконференції.
Водночас міністри під час неформальної зустрічі в Толедо (Іспанія) підтримали ініціативу Борреля створити спеціальний фонд допомоги Україні в рамках Європейського фонду миру.
Україні можуть надати допомогу в розмірі 20 млрд євро протягом наступних чотирьох років.

Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Контент з цінністю: як брендам ефективно комунікувати з бізнес-аудиторією в LinkedIn
Естетичний капітал: Як перетворити любов до краси і мистецтва на розумні інвестиції