Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінінфраструктури планує скасувати плату за проходження шлюзів

Міністерство інфраструктури представило проєкт наказу «Про внесення змін до Правил пропуску суден через судноплавні шлюзи України» та проєкт постанови Кабінету міністрів «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету міністрів».

Згідно з пояснювальною запискою, документ розроблено для того, щоб привести нормативно-правові акти у відповідність до норм Закону «Про внутрішній водний транспорт», який набирає чинності з 1 січня 2022 року.

Проєкт наказу скасовує норму, якою судна зобов'язуються оплачувати послуги проходження через шлюзи й мати на борту документ, що засвідчує оплату вартості послуги шлюзування.

Також пропонується визнати такими, що втратили чинність, низку ухвалених у 1999 — 2021 рр. постанов Кабінету міністрів щодо розміру плати за проходження суден через шлюзи Дніпровського каскаду.

Наказ передбачає приведення термінів «мале судно» та «швидкісне судно» у відповідність до вищезазначеного закону.

Нагадаємо: у травні 2020 року Мінінфраструктури запропонувало підвищити вдвічі плату за проходження суднами шлюзів Дніпровського каскаду. Проте Держрегуляторна служба не погодила цей проєкт постанови Кабміну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини