Facebook Pixel

Мінфін роз'яснив, що таке єдиний рахунок для сплати податків

Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроєкти № 1049 і № 1051, які вводять з 1 січня 2020 року єдиний рахунок для сплати податків.

Як роз'яснили в Мінфіні, єдиний рахунок — це рахунок, який платник податків за бажанням може відкрити в Державній казначейській службі і використовувати його для сплати податків і зборів.

Через такий рахунок можна буде сплатити податок на прибуток підприємств, податок на доходи фізичних осіб, єдиний соціальний внесок, єдиний податок, рентну плату.

Telegram Logo
Quote«Однак єдиний рахунок не можна буде використовувати для сплати ПДВ та акцизного податку з пального і спирту, оскільки для їх сплати є спеціальні системи електронного адміністрування», — наголосили у Мінфіні.

Крім того, платник податку буде мати право вільно розпоряджатися коштами на єдиному рахунку, перераховуючи їх, наприклад, і на рахунок для сплати ПДВ.

Для відкриття єдиного рахунку потрібно буде подати заяву до ДПС, а та відправить Казначейству необхідні дані про платника.

Платник податків у будь-який час зможе поповнити єдиний рахунок. Зробити це можна буде зі свого банківського рахунку через касу банку та платіжні пристрої. Доступ до єдиного рахунку платник матиме через свій електронний кабінет.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини