Facebook Pixel

Міненерго запустило чорний список трейдерів та обленерго

Міненерго погодило критерії для чорного списку трейдерів і постачальників електроенергії. Порушників умов тимчасово не допускатимуть до наступних електронних аукціонів на Українській енергетичній біржі. Чорний список діятиме до 1 вересня.

Таке рішення ухвалив аукціонний комітет із продажу електроенергії за двосторонніми договорами. Про це повідомила пресслужба Міненерго.

Відтепер продавець електроенергії має право ініціювати внесення до чорного списку покупця, який порушив узяті на себе зобов’язання за двостороннім договором купівлі-продажу електроенергії.

Трейдери та постачальники елекроенергії можуть потрапити до списку за:

Telegram Logo
  • відсутність реєстрації в системі управління ринками куплених обсягів електроенергії;
  • відсутність своєчасної оплати з боку покупця;
  • розірвання договору покупцем в односторонньому порядку.

Недобросовісного покупця не допускатимуть до наступних аукціонів із продажу електроенергії впродовж шести місяців.

Однак якщо покупець виконав зобов’язання за договором, то його можуть знову допустити до участі в торгах. Це відбувається згідно з письмовою заявою продавця та доданими до неї документами, що підтверджують факт врегулювання обставин, зазначили в Міненерго.

Такі правила діятимуть до 1 вересня, після цього Міненерго та НКРЕКП повинні розробити зміни для системного рішення та встановити нові правила, які запобігатимуть порушенням правил на ринку електроенергії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини