Facebook Pixel

METRO запускає систему безконтактного сканування та оплати товарів

Мережа центрів оптової торгівлі METRO в Україні запускає систему безконтактного сканування та оплати товарів.

Про це повідомила прес-служба «Метро Кеш енд Керрі Україна» (Metro C&C).

Покупці зможуть просканувати товари на полиці магазину за допомогою мобільного застосунку «МЕТRO Фаст Лайн» та спеціальних сканерів, розміщених на вході до ТЦ. Після цього потрібно провести валідацію кошика на ваговій платформі, не викладаючи товари на стрічку, та сплатити за товари на стійці самооплати.

Telegram Logo

За словами генерального директора «METRO Україна» Олени Вдовиченко, запровадження безконтактної системи стало особливо актуальним під час пандемії, коли покупці прагнуть мінімізувати соціальні контакти.

Послуга представлена в ТЦ METRO на пр. Григоренка, 43 в Києві. Компанія планує масштабувати систему в інших ТЦ у містах присутності мережі.

«Метро Кеш енд Керрі Україна» засновано у 2003 році. Об'єднує 23 центри оптової торгівлі METRO Cash & Carry в найбільших містах України: Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Миколаєві.

Також компанія володіє трьома магазинами оптової торгівлі «Бери Вези» в Тернополі, Луцьку та Чернігові.

За даними компанії, обсяг її продажів за підсумками 2019 — 2020 фінансового року (жовтень 2019-го – вересень 2020 року) становив 754 млн євро.

«Метро Кеш енд Керрі Україна» входить до складу Metro Group, однієї з провідних міжнародних торгових компаній.

Коментарі

Всі новини