Facebook Pixel

Мелітопольський завод колаборанта Желєва помітили на виставці Gulfood 2024 в Дубаї

Мелітопольський завод колаборанта Желєва помітили на виставці Gulfood 2024 в Дубаї. Фото — Latifundist

Мелітопольський завод колаборанта Желєва помітили на виставці Gulfood 2024 в Дубаї. Фото — Latifundist

Мелітопольський олійноекстракційний завод з окупованого Запоріжжя представив стенд на Gulfood 2024 – найбільшій міжнародній виставці харчопрому, яка проходить в ОАЕ 19-23 лютого. Фото стенду опублікувало видання Latifundist.

Quote«Читачі поділилися ось таким фото з міжнародної виставки харчової промисловості Gulfood в Дубаї, ОАЕ. Стенд олійноекстракційного заводу в тимчасовому окупованому Мелітополі. Цікаво, організаторам все ок?» – питає видання.

Судячи з лого на фото, Мелітопольський ОЕЗ став учасником об'єднаного павільйону Made in Russia від російського експортного центру. В офіційному пресрелізі РЕЦ йдеться про «рекордну кількість експортерів з рф – 97 компаній з 32 регіонів». Щоправда, РЕЦ не наводить повний перелік учасників колективної експозиції ані в пресрелізі, ані на сайті Gulfood. Можливо, через побоювання нових санкцій.

The Page очікує на офіційну реакцію МЗС України або посольства України в ОАЕ.

Що відомо про Мелітопольський олійноекстракційний завод

За даними українських реєстрів, співзасновниками ТОВ «МОЕЗ» (ЄДРПОУ 39376884) в Україні є Сергій та Людмила Желєви. В Latifundist нагадали, що вони перереєстрували компанію в рф.

Сергій Желєв, представник «Опозиційного блоку», був почесним консулом Болгарії. Наразі він фігурує у переліку колаборантів ресурсу evocation.info. Після окупації Мелітополя він почав фінансувати росіян та продовжує співпрацювати з окупантами, свідчить довідка.

За даними Youcontrol, МОЕЗ має офіційну реєстрацію у Львові, проте йому станом на 14 лютого 2024 року анульовано свідоцтво платника ПДВ через «вiдсутнiсть поставок та ненадання декларацiй».

Нагадаємо, ОАЕ стали неофіційним фінансовим центром для підсанкційних російських бізнесів, а в Дубаї росіяни масово закупають Starlink для окупаційних військ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉