Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маск став найбільш високооплачуваним керівником

Газета The New York Times у своєму рейтингу керівників з найвищими зарплатами назвала гендиректора Tesla Ілона Маска найбільш високооплачуваним керівником компаній у США. Його заробіток у 2018 році складає близько $2,3 млрд, що у 45 тисяч разів більше, ніж у 2017 році. Тоді платня Маска дорівнювала $50 000, і він не мав можливості потрапити до рейтингу. 

Однак це не означає, що він отримає ці кошти. Основна їхня частина — це опціони на акції Tesla, і лише $55 тис — це заробітна плата. 

Компанія підписала з Маском новий компенсаційний договір, за яким він зможе отримувати кошти траншами за умови збільшення капіталізації Tesla. Гендиректор отримає усі свої гроші, коли ці цифри досягнуть відмітки у $650 млрд. Перший транш гендиректору виплатять при капіталізації у $100 млрд і виручці у $20 млрд.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Зараз ринкова капіталізація оцінюється у $34 млрд. 

Такі умови були поставлені Tesla з метою мотивації та гарантії того, що Маск не покине компанію і не переключиться на такі проекти, як SpaceX.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Друге місце у списку посів гендиректор Discovery Девід Заслав ($129,5 млн), на третьому — гендиректор Palo Alto Networks ($125 млн). До рейтингу також увійшли гендиректор T-Mobile US Джон Леджер ($67 млн), гендиректор Disney Боб Айгер ($66 млн), керівник ІТ-компании PTC Джеймс Хеппельманн ($50 млн), Фабриціо Фреда из Estée Lauder ($48 млн) і Вівек Шах із j2 Global ($45 млн).

Коментарі

Всі новини