Максим Нефьодов запросив 878 мільйонів гривень для розвитку митної інфраструктури

Фото: EPA/Darek Delmanowicz

Фото: EPA/Darek Delmanowicz

Голова Державної митної служби (ДМС) Максим Нефьодов представив проєкт розвитку інфраструктури пунктів пропуску. Про це повідомив «Урядовий портал».

Зокрема, визначено 16 пунктів пропуску, в яких зроблять капітальний ремонт протягом 2020 року. З них на 12 пунктах роботи будуть завершені в 2020 році, на двох — у 2021, і на двох — у 2022 році.

Будівництво пунктів пропуску «Рава-Руська», «Краковець», «Шегині» буде здійснюватися за рахунок польського кредиту. Сума витрат на 2020 рік становить 98 млн грн.

Заплановано додаткове укомплектування трьох пунктів скануючими системами, це «Бачівськ», «Гоптівка», «Нові Яриловичі».

Для завершення реалізації проєкту розвитку інфраструктури потрібно додаткове фінансування у сумі 878 млн грн.

Контекст

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що після туалетного паперу взялися купувати українці

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style