Лоукостер Ernest Airlines збанкрутував

Ernest Airlines. Фото: flickr / Philippe Brillon

Ernest Airlines. Фото: flickr / Philippe Brillon

Бюджетну італійську авіакомпанію Ernest Airlines 23 листопада 2020 року визнали банкрутом. Таке рішення ухвалив суд Мілана.

Як пише видання avianews, кредитори можуть заявити свої претензії до 19 квітня 2021 року, а судове засідання, на якому їх розглянуть, відбудеться через місяць — 19 травня 2021-го.

Варто зазначити, що авіакомпанія припинила польоти 11 січня 2020 року, після того як італійський авіаційний регулятор ENAC вирішив зупинити дію ліцензії Ernest Airlines. Утім, це рішення не було пов'язане з безпекою польотів, тому авіаперевізник виконував рейси в період новорічних канікул.

Telegram Logo

Лоукостер був одним з основних перевізників, що здійснював рейси між Італією й Україною, але часто був замішаний у скандалах через затримки рейсів. Пізніше права на маршрути Ernest Airlines з боку Італії отримали Wizz Air і Ryanair, а з боку України — SkyUp.

Контекст. У середині грудня минулого року Ernest Airlines повідомила, що зупинить польоти за маршрутами Київ — Генуя, Харків — Рим і Харків — Мілан на зимовий сезон 2019/2020 рр.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

ENAC 29 грудня 2019-го зупинив дію ліцензії Ernest Airlines на перевезення пасажирів і вантажів із 13 січня 2020 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини