Ліки потраплять до каталогів інтернет-торгівлі. Зеленський підписав закон

Новий закон дозволяє електронну торгівлю лікарськими засобами. Фото: Katrenstyle

Новий закон дозволяє електронну торгівлю лікарськими засобами. Фото: Katrenstyle

Президент Володимир Зеленський підписав закон № 904-IX, який дозволяє електронну торгівлю лікарськими засобами.

Суб'єкт господарювання, який має ліцензію на роздрібну торгівлю ліками, може здійснювати й електронну роздрібну торгівлю ліками, а також доставляти їх споживачам.

Документ встановлює перелік основних вимог до дистанційної торгівлі ліками, їхнє зберігання, відпуск та транспортування.

Telegram Logo

Продавець має право доставляти ліки власною кур'єрською службою або залучати кур'єрські служби операторів поштового зв'язку, які повинні дотримуватися умов зберігання медикаментів. Відповідальність же перед споживачем за збереження якості ліків несе продавець, котрий здійснює електронну роздрібну торгівлю.

У цілому закон гармонізує чинне законодавство України в сфері дистанційної торгівлі ліками до законодавства Європейського союзу.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Міністерство охорони здоров'я оголосило про підготовку продажу ліків за електронними рецептами. З їхньою допомогою пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою або діабетом II типу можуть отримати ліки безкоштовно або з незначною доплатою. Пресслужба міністерства в коментарі The Page пояснила, як користуватися електронними рецептами.

АМКУ оштрафував аптеку «Граціола» на 30 тис. грн. Причиною став продаж фейкових ліків від коронавірусу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини