Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Британська Liberty Steel забажала купити ThyssenKrupp Steel Europe

Компанія британського сталевого магната Санджіва Гупта (Sanjeev Gupta) — Liberty Steel, зробила попередню необов'язкову пропозицію про покупку сталеливарного підрозділу ThyssenKrupp Steel Europe.

Про це йдеться в повідомленні на сайті підприємства.

«Маючи досвід трансформації і підприємницький підхід, можлива комбінація Liberty Steel і ThyssenKrupp Steel створить сильну групу, що має хороші можливості для вирішення завдань, що стоять перед європейською сталеливарної промисловістю, і прискорення переходу до GreenSteel», — заявила компанія.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У компані переконані, що злиття з ThyssenKrupp Steel Europe може бути правильною відповіддю з економічної, соціальної та екологічної точки зору.

При цьому умови пропозиції поки не відомі. Цілком ймовірно, що сторони можуть і не прийти до угоди.

«Поточна пропозиція Liberty Steel є індикативною пропозицією, яка не має обов'язкової сили... З огляду на можливість продовжити процес транзакції, Liberty Steel відкрита для інтенсифікації діалогу з ThyssenKrupp і хотіла б провести додаткову комплексну перевірку, щоб представити потенційну обов'язкову пропозицію», — зазначено в заяві.

Контекст. Об'єднання активів ThyssenKrupp Steel Europe і Liberty Steel дозволить створити сильну групу для протистояння викликам в європейській сталеливарної промисловості, а також переходу на чисте виробництво сталі.

У липні Liberty Steel проявила інтерес до французького заводу з виробництва рейок. Компанія також має намір придбати 100% акцій сталеливарного заводу Ascoval — основного постачальника сталі для французького заводу з виробництва рейок.

ThyssenKrupp займає 35-е місце серед найбільших виробників сталі в світі. Річний обсяг виплавки компанії близько 12,25 млн тонн.

Liberty Steel називає себе виробником сталі №4 в Європі, а також виробником №8 за межами Китаю. Сумарні річні виробничі потужності компанії з виробництва прокату становлять 18 млн тонн.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини