Facebook Pixel

Країни G7 уклали угоду, яка позбавить росію джерел фінансування війни проти України

Велика Британія, США, Канада, Японія та Франція на Форумі з ядерної енергетики в Саппоро створили альянс, щоб якнайшвидше підірвати контроль рф над ланцюгами постачань, витіснити з ринку ядерного палива та позбавити одного з джерел фінансування війни проти України. Для цього країни використовуватимуть власні ядерні енергетичні ресурси.

Quote«Об’єднання з іншими країнами – це наступний життєво важливий крок для того, щоб показати путіну, що росія більше не бажана, і для зміцнення нашої глобальної енергетичної безпеки», – наголосив британський міністр енергетичної безпеки Грант Шаппс.

За кілька днів після незаконного вторгнення в Україну Велика Британія негайно вжила заходів, щоб накласти санкції на нафту країни, зруйнувавши прибутковий потік доходів для режиму рф.

Угода на Форумі ядерної енергії G7 у Саппоро сприятиме швидкому прогресу, гарантуючи безпечне постачання уранового палива завдяки розвитку спільних ланцюжків постачань, які ізолюють росію. Країни-учасниці мають об’єднатися, щоб розв'язати проблему залежності від російського палива, оскільки світ усе більше звертається до ядерної енергетики як джерела низьковуглецевої та безпечної енергії.

Quote«Сполучене Королівство було в самому центрі глобальних зусиль, спрямованих на підтримку України, перемогу над Путіним і гарантування того, що ні він, ні хтось подібний до нього ніколи не подумає, що зможе знову тримати світ у своєму енергетичному полоні», — зазначив Грант Шаппс.

Це наступний життєво важливий крок, об’єднання з іншими країнами, щоб показати Путіну, що Росія більше не бажана, а також у зміцненні нашої глобальної енергетичної безпеки за допомогою міжнародних постачань ядерного палива з надійних джерел.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉