Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Італії затримали боса Cosa Nostra: чим відома сицилійська мафія

В Італії затримали боса мафії Коза ностра. Фото: Pixabay

В Італії затримали боса мафії Коза ностра. Фото: Pixabay

Боса мафії Cosa Nostra Маттео Мессіну Денаро затримали після того, як він протягом 30 років переховувався від правоохоронців. Про це пише АNSA.

Маттео Мессіна Денаро заарештували в приватній клініці Ла Маддалена в Палермо. Рік тому його прооперували, й відтоді він проходить курс хіміотерапії в денному стаціонарі. Однак Денаро подав лікарям фальшиві документи на ім'я Андреа Бонафеде.

Після затримання колишнього втікача перевели спочатку до казарм Сан-Лоренцо, а потім до аеропорту Боккадіфалько, щоб доправити у в'язницю суворого режиму. Те саме сталося з босом Тото Ріїною, заарештованим 15 січня 30 років тому.

Чим займається Коза Ностра

Сицилійська Cosa Nostra – «Наша справа» — італійська мафія, що має структуру та кодекс. Вона з'явилася на Сицилії на початку 19-го століття. Раніше Cosa Nostra захищала інтереси великих апельсинових плантаторів. Представники мафії жорстоко розправлялися з противниками.

За сто років угрупування перетворилося на міжнародну злочинну організацію, а з ХХ століття головним напрямком Cosa Nostra став бандитизм. Зараз сицилійська мафія отримує величезні прибутки від незаконної участі в різних галузях бізнесу. Йдеться, зокрема, про торгівлю наркотиками, гральний бізнес, сутенерство, рекет і торгівлю зброєю.

Організація Cosa Nostra складалася з груп, які називаються «сім'ями» (famiglia). «Родина» має ієрархію, що підпорядковується «хрещеному батькові» — padrino. Мафія має свою низку правил, яких має дотримуватися кожен її член.

Десять заповідей Коза Ностра

Документ із правилами та законами сицилійської мафії виявили у 2007 році після арешту Сальвадоре Ло Пікколо, який керував Cosa Nostra.

  1. Ніхто не може сам підійти та представитися будь-кому з «наших» друзів. Їх має познайомити хтось третій.
  2. Ніколи не майте стосунків із дружинами друзів.
  3. Не допускайте, щоб вас бачили в колі поліцейських.
  4. Не ходіть до клубів і барів.
  5. Ваш обов'язок завжди перебувати в розпорядженні «Коза Ностра», навіть якщо ваша дружина от-от народить.
  6. Завжди приходьте на призначені зустрічі вчасно.
  7. Необхідно поважати дружин.
  8. Якщо вас просять надати будь-яку інформацію, відповідайте правдиво.
  9. Заборонено привласнювати гроші, якщо вони належать іншим членам Коза Ностри чи їхнім родичам.

До Коза Ностра не можуть входити такі особи, як-от: той, чий близький родич служить у поліції; той, чий родич чи родичка зраджує дружині (чоловікові); той, хто поводиться погано й не дотримується моральних принципів.

Термін Cosa Nostra відносять винятково до сицилійської мафії, а також вихідців із Сицилії в США для того, щоб відрізняти міжнародні злочинні структури від сицилійської.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини