Київ на межі: Кличко просить допомоги з ліжками для хворих на коронавірус

Мер Києва Віталій Кличко на своїй онлайн-пресконференції заявив, що з наявною динамікою захворюваності на COVID-19 місць у комунальних медзакладах столиці скоро забракне, і попросив уряд надати ліжковий фонд і медиків для лікування хворих на коронавірус у державних медустановах.

Кличко уточнив, що йдеться про такі заклади, як Національна академія медичних наук, Міністерство охорони здоров’я та відомчі медзаклади, які розташовані в Києві.

Telegram Logo

«Місто зробило все можливе, аби медичну допомогу могли отримати всі хворі на коронавірус. Ми діяли на випередження й поступово збільшували кількість ліжок для прийому хворих, яким потрібна госпіталізація. Сьогодні це понад 2,5 тис. ліжок у 20 медзакладах столиці. Заповненість цих ліжок – уже понад 70%».

Віталій Кличко

Віталій Кличко

Мер Києва

За словами мера столиці, наразі кількість хворих, яким потрібна госпіталізація, збільшується. Зараз у лікарнях столиці лікуються майже 1,7 тис. хворих на коронавірус, з яких понад 300 у важкому стані.

Контекст. Раніше заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів The Page, що з понад 37 тис. ліжок, доступних для надання медичної допомоги, приблизно 10 тис. займають хворі на COVID-19. Водночас стрімке збільшення кількості захворілих може призвести до повторного локдауну.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини