Facebook Pixel

Ковід-реанімації в Чернівцях заповнено під зав’язку, школи та садочки області відправили в онлайн

Коронавірус у Чернівцях: реанімації завантажені на 100%, школи та дитсадки йдуть на дистанційку. Фото: Чернівецька ОДА

Коронавірус у Чернівцях: реанімації завантажені на 100%, школи та дитсадки йдуть на дистанційку. Фото: Чернівецька ОДА

Реанімаційні відділення всіх коронавірусних лікарень Чернівців заповнено на 100%. Цими вихідними в місті було шпиталізовано надто велику кількість хворих, наголосили в Чернівецькій ОДА.

Місцеві комісії з ТЕБ та НС вирішили відправити на дистанційне навчання всі школи, дошкільні та позашкільні освітні заклади. В онлайн-режимі вони працюватимуть щонайменше два найближчі тижні.

Quote«Очне навчання в епідемічній ситуації, що склалася наразі, – це загроза для здоров’я та життя жителів області. Також маємо нарощувати рівень вакцинації, аби підвищити нашу спроможність до колективного імунітету», – сказав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

У повідомленні зазначається, що до розпорядження місцевої влади дослухалися не всі – 85 навчальних закладів планують і далі працювати у звичайному режимі.

Telegram Logo

За останні два тижні в Чернівецькій області коронавірус підхопили 585 дітей.

Контекст. У жовтні МОЗ порекомендувало щепити проти коронавірусу дітей віком 12 — 17 років.

Ще у вересні в МОЗ заявили, що вакциновані вчителі не стануть гарантією продовження роботи навчальних закладів під час карантину. Тоді очільник міністерства Віктор Ляшко зазначив, що школам у будь-якому разі доведеться йти на карантин, якщо більш як половина класів у них перебуватимуть у режимі самоізоляції. Увесь клас ітиме на карантин, якщо в колективі виявлять хвору на коронавірус дитину.

У МОЗ також попередили, що співробітників закладів освіти, які до листопада не вакцинуються проти коронавірусу, буде відсторонено від роботи.

Коментарі

Всі новини