Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Директор школи Києва подав до суду на уряд через примусову вакцинацію педагогів

Директор київської школи №210 Дмитро Ламза подав до суду на Кабінет Міністрів України через примусову вакцинацію педагогів проти COVID-19. Про це йдеться на сайті Окружного адміністративного суду столиці.

Керівник навчального закладу вимагає скасувати постанову уряду №1236 про карантинні заходи в частині щодо відвідування шкіл. Він вважає, що дітям у «жовтих» карантинних зонах треба дозволити відвідувати школи, де від COVID-19 щеплено менше 80% педагогічного колективу, а в «червоних» — де щеплено 100% вчителів.

На думку директора школи, постанова уряду дискримінує працівників освіти. Він підкреслив, що особисто підтримує вакцинацію, але виступає проти будь-якого примусу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Досить терпіти, час захищатися. Чому все зіштовхують на нашу професію? Весь негатив на нас! Я особисто — за вакцинацію, але проти примусової. Ми — вільні люди і живемо у вільній країні. Нам не треба, щоб нас примушували», — заявив Дмитро Ламза.

Що придумали в МОЗ, щоб закрити школи

Раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що співробітники установ освіти, які до листопада не пройдуть вакцинацію проти коронавирусу, будуть відсторонені від роботи. Він також повідомив, що вакциновані від коронавирусу «зможуть користуватися привілеями» в разі посилення карантину в Україні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Відзначимо, що є люди, яким вакцинація від COVID-19 протипоказана. І влада може змінити карантинні обмеження для цих людей.

Міністерство охорони здоров'я підготувало проєкт наказу про перелік професій, щодо яких передбачена обов'язкова вакцинація від коронавирусу. 7 жовтня наказом №2153 МОЗ затвердило зазначений перелік.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини