Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Користувачі Facebook тепер можуть зустрічатися у віртуальному просторі

Horizon Workrooms дає змогу користувачам збиратися у віртуальному просторі

Horizon Workrooms дає змогу користувачам збиратися у віртуальному просторі

Компанія Facebook повідомила про запуск застосунку Horizon Workrooms. Новинка дає змогу користувачам збиратися у віртуальному просторі та взаємодіяти в умовах, що максимально наближені до реальних.

Відкриту бета-версію Horizon Workrooms можна завантажити безоплатно в ігровій системі віртуальної реальності Oculus Quest 2 у країнах, де підтримується гарнітура Quest 2. Наразі таких країн 22, України серед них немає.

bezymyannyy191.png

У повідомленні Facebook зазначається, що користувач може приєднатися до зустрічі, використовуючи персонажа в застосунку, або увійти до віртуальної кімнати за допомогою відеодзвінка. У створеному просторі можна писати на дошці для обговорення ідей, а також спілкуватися з колегами в режимі реального часу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Учасники зустрічей також зможуть організувати робочий простір, подібний до того, що використовується ними вдома. Це дасть змогу створювати нотатки й відкривати застосунки на робочому комп'ютері, не виходячи з віртуальної кімнати.

Співробітники Facebook уже використовують цю програму, йдеться в повідомленні компанії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Facebook заявила про плани виплатити $1 млрд користувачам соціальних мереж Facebook і Instagram, які створюють у них контент. Для цього компанія розгорне спеціальні майданчики.

Коментарі

Всі новини