Конкурент власника TikTok готовий до IPO на $5 млрд

Головні конкуренти — TikTok і Kwai. Фото: China Internet Watch

Головні конкуренти — TikTok і Kwai. Фото: China Internet Watch

Китайська компанія Kuaishou Technology, власник сервісу для обміну короткими відео і відеотрансляціями Kwai, подала заявку на проведення первинного розміщення акцій (IPO) на біржі Гонконгу, яке може статися в січні 2021 року. Про це повідомила The Wall Street Journal з посиланням на обізнані джерела.

Kuaishou Technology, яка конкурує з ByteDance, що володіє популярним застосунком TikTok, має намір в ході IPO залучити близько $5 млрд, а сама компанія може бути оцінена в $50 млрд.

Контекст. Kuaishou Technology була створена в 2011 році двома інженерами зі ПЗ, один з яких до цього працював в Google China, інший — в Hewlett Packard.

Telegram Logo

Найбільший співвласник Kuaishou Technology — компанія Tencent, що володіє 21,6-відсотковою часткою. Крім того, в числі співвласників компанії Baidu, Sequoia Capital China і інші. За підсумками 2019 року виручка компанії склала $7,2 млрд.

На початку 2020 року компанія залучила $3 млрд в рамках чергового раунду інвестицій. У першому півріччі кількість щоденних активних користувачів сервісу Kwai досягала 302 млн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини