Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Переможці конкурсу на видобуток газу заплатять за нього $430 мільйонів

Міжвідомча комісія з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції затвердила переможців конкурсу на розробку дев’яти вуглеводневих ділянок на суші, які були виставлені на конкурс. Про це повідомили у прес-службі Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Згідно з повідомленням, в якості переможців члени комісії бачать: «Укргазвидобування» — Берестянске і Бузовське родовища; «Укргазвидобування» і Vermilion Ukraine Exploration B. V. — Балаклійська та Іванівська ділянки; «Укрнафтобуріння» — Русанівська; «Енерджі Юкрейн Л. Л. С.» — Варвинська; «Ойл енд гез овериз трединг Бі.Ві.» і «Нафтогазэксплуатация» — Зінковська; «Гео альянс партнерство» і «Гео альянс партнэршим Б. В.» — Софіївська; а також «ВЕЛЛ КО» — Угновська.

На підставі висновку комісії Кабмін повинен остаточно визначити переможців.

З моменту укладення угоди з урядом нафтогазові компанії зобов’язуються протягом 5 років інвестувати понад $430 млн у проведення сейсмічних робіт і пробурити 39 розвідувальних свердловин. При цьому вони повинні працювати над відновленням законсервованих об’єктів для якнайшвидшого отримання газу. Також компанії зобов’язані передавати частину добутої продукції державі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив виконавчий директор Асоціації газодобувних компаній України Роман Опімах.

  • Контекст

Конкурси на укладення угод про розподіл продукції на дев’яти нафтогазових ділянках на суші загальною площею 11,4 тис кв. км. почали в лютому. У результаті було подано 23 заявки від 14 компаній, 4 з яких — іноземні претенденти.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини