Facebook Pixel

Засідання Комісії Україна — НАТО скликали до переговорів Альянсу з РФ

Засідання Комісії Україна — НАТО заплановано на 10 січня в Брюсселі. До засідання генсек Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг зустрінеться з очільником українського МЗС Дмитром Кулебою, повідомляє пресслужба НАТО.

Quote«Жодних рішень про Україну без України. 10 січня буду в Брюсселі на засіданні Комісії Україна — НАТО. Це частина масштабних дипломатичних зусиль зі стримування російської агресії», — написав на своїй сторінці у Twitter український міністр.

Контекст. Через ескалацію поблизу українського кордону Вашингтон проведе переговори з Москвою 10 січня. Рада РФ — НАТО запланована на 12 січня, саміт Росія — ОБСЄ — на 13 січня.

Як зазначив Столтенберг, він скликав засідання Ради Росія — НАТО 12 січня для обговорення питань, пов’язаних із європейською безпекою, особливо ситуацією в Україні, військовою активністю, взаємною транспарентністю та зниженням ризиків.

Марія Захарова, офіційна представниця МЗС Росії, підтвердила, що російські офіційні особи візьмуть участь у засіданні Ради Росія — НАТО в Брюсселі. Очікується, що заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков та інші високопоставлені російські офіційні особи візьмуть участь у переговорах у Брюсселі після зустрічі із заступником держсекретаря США Венді Шерман у Женеві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉