Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Коли завершиться опалювальний сезон: що відомо про строки

Коли завершиться опалювальний сезон: відомо терміни. Фото: Слово і діло

Коли завершиться опалювальний сезон: відомо терміни. Фото: Слово і діло

Частині українців можуть відключити централізоване опалення раніше квітня з огляду на весняне потепління та з метою заощадження палива на наступний опалювальний сезон.

Про таку можливість 14 березня 2023 року заявив керівник Комітету Верховної Ради з питань житлово-комунального господарства Андрій Герус.

За його словами, процес відключення житла українців від опалення можна початися вже наступного понеділка.

Quote«В Україну поступово приходить тепла весняна погода. З огляду на прогноз погоди з понеділка в деяких регіонах можна завершувати опалювальний сезон та заощадити енергоресурси, зокрема газ», – йдеться в його повідомленні.

Він пояснив, що на тлі потепління споживачі почали споживати менше електроенергії. Паралельно зростає генерація сонячних електростанцій (СЕС).

Утім, у деяких містах (Київ, Харків, Житомир) упродовж цього тижня застосовували стабілізаційні відключення світла. Однак, на думку Геруса, це пов'язано не з погодою, а з неправильним розподілом генерації.

Quote«Електростанції мають бути максимально наближені до зон споживання. У містах це дахи будинків, які можуть використовуватися для СЕС», – зазначив Андрій Герус.

Нагадаємо, що компанія ДТЕК із 1 березня вже розпочала підготовку до наступного опалювального сезону. У нього Україна ввійде в гіршому стані, ніж у поточний. Це пов'язано з колосальними руйнуваннями енергооб'єктів унаслідок масованих ракетних атак.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини