Коли «Укрзалізниця» запустить плацкарт – джерело назвало дату

«Укрзалізниця» запустить плацкартні вагони з 10 червня. Фото: УНІАН

«Укрзалізниця» запустить плацкартні вагони з 10 червня. Фото: УНІАН

Після успішного запуску поїздів «Інтерсіті +», а також потягів далекого прямування (які почнуть курсувати з 1 червня), «Укрзалізниця» планує пустити по рейках плацкартні вагони. Вони можуть вирушити в рейс уже 10 червня, повідомило The Page джерело в компанії.

«Укрзалізниця» зараз планує запустити плацкартні вагони. Попередньо з 10 червня. Але дата може в будь-який момент змінитися залежно від ситуації», — повідомив співрозмовник видання.

Щодо готовності компанії до роботи в режимі карантину джерело повідомило, що більшої загрози, ніж є зараз, не буде.

Telegram Logo

«Щодо потягів з 1 червня телеграму вже підписано начальником пасажирського департаменту. «Укрзалізниця» готова, відповідальні люди на місцях чекають на запуск. Усе можна зробити – потрібен тільки якісний контроль», — сказав співрозмовник.

Контекст. Зараз квитки на деякі поїзди («Інтерсіті+» і далекого прямування) можна придбати онлайн. Незабаром компанія відкриє і квиткові каси. Пасажирам доведеться носити захисні маски, а під час посадки у вагон здійснюватиметься температурний скринінг. «Укрзалізниця» заявила, що проводитиме санобробку всіх вагонів після кожного рейсу.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини