Facebook Pixel

Київстар від початку повномаштабної війни заплатив у держбюджет понад 15 млрд грн податків і зборів

Київстар від початку повномасштабної війни перерахував до державного бюджету 15,208 млрд грн податків і зборів. У тому числі – 1,4 млрд грн збір за радіочастоти і 53 млн грн військового збору.

Про це пише прес-служба оператора.

Компанія виділила 300 млн грн для відновлення цифрової інфраструктури України, 55 млн грн – -на спеціальне обладнання для посилення кіберзахисту країни, допомагає в оснащенні інженерно-саперних груп у межах ініціативи «Нам тут жити», забезпечує інтернетом захисні об`єкти цивільної оборони та військові шпиталі, тощо. Для підтримки українських абонентів мобільного зв`язку Київстар надав бонусів і послуг без додаткової оплати на суму понад 500 млн грн. Загальна сума допомоги Київстар ЗСУ, абонентам, країні вже понад 1,370 млрд грн.

Від 24 лютого 2022 року компанія модернізувала понад 10 тисяч базових станцій мережі 4G, що дозволило покращити радіопокриття в 3,4 тисячах населених пунктів. Завдяки професійній роботі співробітників компанії, 93% мережі на підконтрольній Україні території стабільно функціонує і забезпечує українців послугами зв`язку і передачі даних.

Що відомо про власника Київстар

Київстар станом на червень 2023 року обслуговував 24,1 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Власником компанії є міжнародна група Veon. 47,9% компанії належить Альфа- Груп російського олігарха Михайла Фрідмана. Фрідман вийшов із ради директорів Veon, що володіє «Київстаром» одразу після вторгнення (наприкінці лютого 2022 року). Але й далі володіє Veon.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉