Facebook Pixel

У Києві скасували масову вакцинацію у вихідні через Трійцю

Автор

У Києві у вихідні дні 19-20 червня масова вакцинація населення проти коронавірусу не проводитиметься. Центр масової вакцинації населення (ЦВН) на базі Міжнародного виставкового центру не працюватиме через довгі вихідні, пов'язані з Трійцею. Тому вакцинацію перенесли на четвер і п'ятницю 17-18 червня, повідомили в Київській міській держадміністрації.

Заступниця голови КМДА Ганна Старостенко пояснила, що, окрім Трійці, є ще кілька причин, які спонукали київську владу змінити дати роботи Центру вакцинації населення:

  • падіння кількості охочих отримати щеплення в другій половині вихідного дня;
  • необхідність відпочинку для медиків;
  • бажання протестувати роботу ЦВН у будні дні, щоб зрозуміти доцільність його роботи 7 днів на тиждень.

Попередній запис на вакцинацію відкриють вранці 15 червня. Повідомлення про зміни в роботі центру на базі МВЦ жителі Києва вже отримали через застосунок Helsi та SMS.

Нагадаємо, що українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Контекст. З 29 травня в Києві, Львові та Одесі запрацювали Центри вакцинації населення (ЦВН). За вихідні дні 29-30 травня щеплення отримали приблизно 4,5 тис. осіб, зокрема 3,5 тис. у Києві.

У вихідні 5-6 червня вже 14 ЦВН працювали в 10 українських містах, а 12-13 червня — 50 центрів масової вакцинації в 15 регіонах країни та в Києві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉