Facebook Pixel

У Києві відкрили онлайн-запис на щеплення проти коронавірусу у МВЦ

Автор
Охочим вакцинуватися тепер не потрібно вистоювати величезні черги. Фото: Pixabay

Охочим вакцинуватися тепер не потрібно вистоювати величезні черги. Фото: Pixabay

У жителів Києва з'явилася можливість записатися на вакцинацію проти COVID-19 у Центрі вакцинації населення (ЦВН) дистанційно. Тепер кияни можуть попередньо записатися на отримання антикоронавірусного щеплення через медичний онлайн-сервіс Helsi, а не стояти в живій черзі.

Для запису на вакцинацію проти COVID-19 на сайті сервісу потрібно вибрати дату й час, дочекатися підтвердження в СМС-повідомленні, надати його на вході до пункту вакцинації разом із паспортом і попередньо зареєстрованою заявкою на вакцинацію в застосунку «Дія».

Дані про проведену вакцинацію можна подивитися в безоплатному застосунку Helsi (він доступний для завантаження на AppStore і Google Play) або в електронному кабінеті користувача на сайті. Повідомлення про строки проведення другого щеплення, якщо друга доза є необхідною, також можна отримати через застосунок.

Telegram Logo

Зараз попередній запис у ЦВН доступний тільки для жителів Києва віком від 18 років. Однак представники сервісу сподіваються, що найближчим часом така можливість з'явиться і в інших містах, де працюють аналогічні Центри: у Львові, Одесі, Тернополі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Ізмаїлі, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях.

Нагадаємо: українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Нещодавно МОЗ зареєструвало вакцину AstraZeneca італійського виробництва.

Контекст. 29 і 30 травня в Києві, Львові та Одесі розгорнули роботу перші Центри вакцинації населення (ЦВН). Щеплення робили всім українцям, які попередньо зареєструвалися через застосунок «Дія». За два дні роботи Центрів у них зробили щеплення майже 4,5 тис. осіб.

У наступні вихідні дні, 5 та 6 червня, ЦВН запрацювали в 10 українських містах.

4 червня в КМДА пообіцяли оптимізувати процес запису на вакцинацію, оскільки в перші дні навколо ЦВН спостерігалися величезні черги з охочих отримати щеплення.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини