Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Київ змінив правила вакцинації через «Дію». Причина — непомірні черги

Вакцинація через «Дію»: Київ запровадив нові правила. Фото: УНІАН

Вакцинація через «Дію»: Київ запровадив нові правила. Фото: УНІАН

Процес вакцинації проти коронавірусу через «Дію» в київському Міжнародному виставковому центрі змінять для того, щоб мінімізувати черги в найближчі вихідні. Зокрема, влада розділить потік жителів столиці.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, передає пресслужба КМДА.

«Перший — для тих, кому зателефонували й запросили на конкретну годину. Другий — для тих, хто також записаний у «Дії», але запрошення поки що не отримав. Такі громадяни можуть або дочекатися запрошення, або вакцинуватися в порядку живої черги.

Микола Поворозник

Микола Поворозник

Перший заступник голови КМДА

Ті громадяни, котрі мають запрошення, повинні будуть показати СМС-повідомлення, де вказано дату, час і номер бригади вакцинації. Якщо людина запізниться, вона зможе вакцинуватися в порядку живої черги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами Поворозника, охочих зробити щеплення серед зареєстрованих у «Дії», виявилося більше, ніж тих, хто дав попередню згоду під час запрошення.

Quote«З майже 7 тис. киян бажання вакцинуватися підтвердили лише 560 осіб. З одного боку, така активність киян радує відповідальним ставленням до імунопрофілактики. Але з іншого — хочеться максимально скоротити час очікування в чергах», — додав він.

Контекст. У Києві, Львові та Одесі у вихідні дні 29 та 30 травня розгорнули роботу перші Центри вакцинації населення.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини