Facebook Pixel

Вихідні на Трійцю та День Конституції: у червні українці відпочиватимуть 10 днів

Червень 2021 року подарує українцям два додаткові вихідні, адже на 20 червня припадає Трійця, а 28 червня в Україні святкують День Конституції. Загалом у червні українцям доведеться працювати 20 днів, а відпочивати — 10.

Зокрема, українці матимуть довгі вихідні з 19 до 21 червня та з 26 до 28 червня. Вихідний на Трійцю перенесли на понеділок, 21 червня, адже 20 червня — це неділя. А 28 червня припадає на понеділок, тому це також буде вихідний день.

Вихідні в червні 2021 року. Фото: The Page

Вихідні в червні 2021 року. Фото: The Page

Як працюватиме пошта на Трійцю та День Конституції

«Нова пошта» оприлюднила графік роботи на Трійцю та День Конституції. Відділення та адресна доставка 20 червня працюватимуть в звичайному режимі.

Однак 21 червня та 28 червня відділення і адресна доставка «Новою поштою» працюватимуть за недільним графіком, який може відрізнятися в залежності від відділення.

Водночас в «Укрпошті» повідомили, що у святкові дні 20-21 червня та 28 червня будуть працювати лише чергові відділення.

У інші дні відділення працюватимуть за звичайним графіком.

Як працюватимуть банки на Трійцю та День Конституції

У Нацбанку повідомили, що попри святкові дні встановлені Кабміном, банки можуть вирішити самостійно працювати їм у ці дні чи ні.

Водночас, система електронних платежів Національного банку (СЕП) працює в режимі 23/7 незалежно від святкових чи вихідних днів. Тому, банки мають можливість здійснювати міжбанківські платежі майже цілодобово і 7 днів на тиждень.

Банки, які будуть здійснювати міжбанківські платежі 19-21 червня, будуть відображати їх календарною датою 22 червня 2021 року. Якщо платежі здійснять 26-28 червня — їх датою буде 29 червня 2021 року.

Куди поїхати на довгі вихідні в червні 2021

У червні 2021 року для українців все ще буде закрита Європа, але в МЗС вже оновили список країн, куди можна полетіти з України. Можна взяти чотири дні відпустки (з 22-го по 25-е червня) та полетіти на 10 днів на море.

На території України ситуація із захворюваністю на коронавірус стабілізується, усі області вже вийшли з червоної зони карантину, тому можна планувати коротку поїздку на довгі вихідні на Трійцю або на День Конституції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉