Facebook Pixel

Китай призупинив зростання загороджувальних тарифів на деякі товари зі США

Комісія Державної ради з митних тарифів КНР заявила про призупинення зростання додаткових загороджувальних тарифів на деякі товари зі США, які мали бути введені в дію 15 грудня.

«Китай сподівається на продовження роботи зі Сполученими Штатами на основі рівності та взаємної поваги, щоб належним чином вирішити основні проблеми один одного і сприяти стабільному розвитку американо-китайських економічних і торговельних відносин», — йдеться в заяві.

Це стало можливим після того, як дві найбільші економіки світу домовилися про укладення першого етапу торгової угоди в п'ятницю, повідомляється на сайті міністерства фінансів КНР.

Telegram Logo

Тарифи, підвищення яких планувалося на 15 грудня, готувалися проти кукурудзи, пшениці, автомобілів і автозапчастин американського виробництва.

Запровадженні раніше щодо американських товарів тарифи залишаться чинними, йдеться в заяві.

Нагадаємо, що унаслідок укладення першої фази торгової угоди між КНР і США очікується зростання закупівель Китаєм сільськогосподарської продукції зі США до $50 млрд щорічно в недалекому майбутньому.

США зобов'язуються скоротити удвічі мито в розмірі 15% на імпорт обсягом $120 млрд і відкласти податок на китайський імпорт обсягом $160 млрд, який також мав би бути введений в неділю, 15 грудня. Це переважно імпорт смартфонів та іграшок. Водночас США зберігають збір 25% з китайських товарів на $250 млрд.

Коментарі

Всі новини