Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кадрові зміни в ОП: що відомо про можливе звільнення Тимошенка та про нього самого

Кирило Тимошенко. Фото: Facebook

Кирило Тимошенко. Фото: Facebook

Як повідомив нардеп Олексій Гончаренко, Кирило Тимошенко буде звільнений із посади заступника глави Офісу президента.

Quote«Думаю, там усе вже ясно. Але я не розумію строки», — так The Page прокоментувала чутки про близьку відставку Тимошенка людина, наближена до Офісу президента.

Сам Тимошенко заявив «Детектор медіа», що не коментуватиме чутки про своє звільнення.

Чим відомий Кирило Тимошенко

Кирило Тимошенко почав працювати в Офісі президента (тоді Адміністрації президента) в травні 2019 року після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах. Тоді Тимошенко був заступником голови адміністрації.

До цього Тимошенко працював у штабі Зеленського. Зоною його відповідальності були медіа та креатив виборчої кампанії. Саме Тимошенко став автором відеоролика, де Володимир Зеленський викликає на дебати пʼятого президента Петра Порошенка.

В ОП Тимошенко спочатку відповідав за питання інформаційної політики, а з 2020 року він став відповідальним за регіональну політику. Того самого року він координував програму «Велике будівництво». У 2021 році Тимошенко обійняв посаду виконавчого секретаря президії Конгресу місцевих і регіональних влад, створеного при Президентові України.

Після 24 лютого 2022 року, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України, Тимошенко став відповідати за відновлення житла та інфраструктурних об'єктів України.

Розслідування про Тимошенка

Тимошенко заснував агенцію GoodMedia у 2016 році й до 2020 року був її власником. Натепер компанія належить дружині Тимошенка — Альоні. Компанія займається виробництвом контенту, як-от посткарди для країн-учасниць пісенного конкурсу «Євробачення-2017», відеоролик про звіт «уряду Гройсмана» тощо.

За даними «Бабель», GoodMedia провела всеукраїнський форум «Україна 30». Організатором форуму Goodmedia стала без конкурсу, а за свої послуги офіційно отримала мільйони гривень. За даними Hromadske, спецпроєкт «30 років незалежності. За лаштунками» теж знімала компанія Тимошенка. Після цих подій і відповідного запиту видання «Букви» Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало моніторинг щодо дотримання заступником глави Офісу президента Кирилом Тимошенком вимог законодавства, яке стосується запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Торік Bihus.info повідомляли, що компанія «Кінокіт», що виробляє контент для телеканалу «Рада», пов’язана з Тимошенком. Медіа провело аналіз ефірів телеканалу й дійшло висновку, що на «Раді» показують піар-контент про Андрія Єрмака, Михайла Подоляка та самого Тимошенка.

Quote «Працівники ОП Андрій Єрмак, Михайло Подоляк і Кирило Тимошенко за кількістю піару, отриманого в ефірі телемарафону, набагато випередили інших політиків», — писали в «Детектор медіа».

Також журналісти BIHUS. info зʼясували, що один із 50 позашляховиків, який компанія General Motors надала Україні для вивезення громадян із зони бойових дій і гуманітарних місій, потрапив до Тимошенка. На цьому авто його бачили в поїздках звільненими від російських окупантів регіонами.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини