Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Заступник глави ОП Тимошенко користується авто, наданим Україні для гуманітарних цілей — ЗМІ

Кирило Тимошенко їздить на авто, призначеному для гуманітарних цілей. Фото: sluga-narodu.com

Кирило Тимошенко їздить на авто, призначеному для гуманітарних цілей. Фото: sluga-narodu.com

Заступник очільника Офісу президента Кирило Тимошенко користується автомобілем Chevrolet Tahoe, наданим для гуманітарних місій, у повсякденному житті. Про це йдеться в розслідуванні BIHUS info.

Так, журналісти з'ясували, що один із 50 позашляховиків, який компанія General Motors надала Україні для вивезення громадян із зони бойових дій і гуманітарних місій, потрапив до Тимошенка.

Саме на цьому автомобілі представника Офісу Зеленського неодноразово бачили в його поїздках звільненими від російських окупантів регіонами.

Однак важливим моментом є те, що українська сторона просила такі моделі авто в General Motors саме для вивезення громадян із зони бойових дій і гуммісій, й аж ніяк не для виконання службових обов'язків. На додачу до цього варто нагадати, що всі 50 Chevrolet Tahoe Україні подарували.

Тимошенко підтвердив, що дійсно їздить на Chevrolet Tahoe. За його словами, автівка перебуває на балансі Державного управління справами, і її таки було надано Україні General Motors.

Однак навіть якщо забути про те, що автівка не призначалася для службових цілей, але все-таки використовується для таких, є ще одна цікава деталь: Тимошенка неодноразово помічали в цьому автомобілі, коли він їздив Києвом, зокрема з дому на роботу. Тобто автомобіль дійсно використовується в повсякденному житті.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини