Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нарцисизм Порошенка та руйнівні інформтехнології. В ОП розкрили причини вимкнення «каналів експрезидента»

У Зеленського розповіли, чому в цифрового ефіру викинули канали Порошенка. Фото: Петро Порошенко / Facebook

У Зеленського розповіли, чому в цифрового ефіру викинули канали Порошенка. Фото: Петро Порошенко / Facebook

В Офісі президента надали роз’яснення щодо вимкнення із цифрового ефіру телеканалів «Прямий», «Еспресо» та «5канал», що входять до так званого пулу колишнього глави держави Петра Порошенка. За словами радника очільника ОП Михайла Подоляка, причиною стала самозакоханість експрезидента та використання «руйнівних інформаційних технологій» в ефірі.

В інтерв’ю «Лівому берегу» він зазначив, що зазначені канали частково транслювали марафон, а частково — «людину, яка дуже самозакохана».

Quote«У нас багато «нарцисів» — я розумію, у нас політика побудована на нарцисизмі як такому. До речі, це питання знов-таки професійної якості інформаційного простору України. Так от, ця людина, котра закохана в себе, скажімо, власник, опосередкований власник каналів. А я не дуже розумію, навіщо під час війни цю самозакоханість, усі свої якісь там наративи продавати в такому вигляді, у рамках єдиної інформаційної політики», — пояснив Подоляк.

На питання щодо інших «нарцисів», які й далі проявляють себе в ефірі національного телемарафону, радник глави ОП відповів, що шкода від «суб’єкту (Порошенка — The Page) набагато більша».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Коли ти просто продаєш себе, бо хочеш монетизуватися на певному рівні, – це одна річ. Так, це непрофесійно, але це маленька шкода. А інша річ, коли ти все ще ніяк не можеш змиритися з тим, що програв. І для того, щоб якось це компенсувати, підсвідомо можеш піти на будь-які руйнівні інформаційні технології», — зазначив він.

Утім, на питання щодо присутності в ефірі телемарафону експрацівників каналів Віктора Медведчука та Євгенія Мураєва Подоляк відповів, що «їм треба дати шанс».

Quote«Якщо людина ухвалила для себе рішення, що для неї Україна понад усе, дайте їй шанс довести це. Чому ви хочете, щоб ми їх посадили в табір? Навіщо?.. Вони крім цього нічого не вміють. Вони хочуть працювати, вони хочуть свою вину в такий спосіб відмити. Це нормально», – заявив радник глави ОП.

Контекст. Нагадаємо: 4 квітня концерн РРТ вимкнув «Прямий», «Еспресо» та «5 канал» із цифрового ефіру. На запит журналістів зазначених медіа відповідь від Держслужби спеціального зв’язку та захисту інформації про причини вимкнення надійшла 9 травня. У ній йдеться, що телеканали було вимкнуто на виконання рішення РНБО.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Утім, керівник управління інформаційного забезпечення апарату РНБО Володимир Звєрєв заявив, що жодної інформації про вимкнення каналів в рішеннях Радбезу немає. Член Нацради Олександр Бурмагін так само заявив, що регулятор не ухвалював жодних рішень про вимкнення телеканалів із цифрового ефіру.

Коментарі

Всі новини