Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Порошенко з третьої спроби перетнув кордон України з Польщею та звернувся до Зеленського

Порошенко з третьої спроби перетнув кордон України. Фото: facebook.com/petroporoshenko

Порошенко з третьої спроби перетнув кордон України. Фото: facebook.com/petroporoshenko

П’ятий президент України, а нині нардеп Петро Порошенко («Європейська солідарність») з третьої спроби перетнув кордон України з Польщею. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на співрозмовників у правоохоронних органах.

Дорогою до Роттердама Порошенко звернувся до президента Володимира Зеленського. Він запевнив, що опозиція разом із владою працює на зміцнення України.

Quote«На тлі зовнішньої загрози надзвичайно важливо зберігати єдність і скоординованість наших зусиль, уникати будь-якого внутрішнього розбрату та спільно працювати на всіх можливих міжнародних майданчиках, а особливо таких вагомих, як Європейська народна партія», — написав нардеп.

За словами Порошенка, він прямує на конгрес і саміт Європейської народної партії в Роттердам. Там нардеп планує обговорити надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС, необхідність надати більше зброї й достатньої фінансової допомоги під час війни та «План Маршалла 2.0» для післявоєнної відбудови.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«І сьогодні ми всі разом — і влада, й опозиція, і громадянське суспільство — працюємо для розбудови сильної незалежної демократичної квітучої європейської України», — підкреслив нардеп.

Контекст. 27 і 28 травня Порошенко намагався виїхати з України у відрядження — на Парламентську асамблею НАТО, однак його не випустили з країни. За словами оточення, нібито через відсутність усіх необхідних документів.

Коментарі

Всі новини