Кіберспортсмени заплатили мільярд гривень за готель «Дніпро»

Переможець аукціону виконав усі умови для отримання права власності на готель. Фото: УНІАН

Переможець аукціону виконав усі умови для отримання права власності на готель. Фото: УНІАН

До Державного бюджету надійшли 1,1 млрд грн від приватизації готелю «Дніпро», повідомила пресслужба Фонду державного майна (ФДМ) у Facebook.

«Для нашої команди аукціон із продажу готелю «Дніпро» став черговим успіхом залучення інвестицій через приватизацію за прозорими правилами», – прокоментував глава Фонду Дмитро Сенниченко.

За даними ФДМ, переможець аукціону виконав усі умови для отримання права власності на готель.

Telegram Logo

Переможець і кошти проходили перевірку компетентними органами на відповідність вимогам чинного законодавства. Після отримання позитивних результатів перевірок переможець аукціону перерахував кошти до держбюджету.

Контекст. Готель «Дніпро» почали готувати до приватизації ще в грудні минулого року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У жовтні минулого року президент Володимир Зеленський підписав закон, яким було скасовано перелік об'єктів, що не підлягають приватизації. Також він підписав указ про передачу п'яти підприємств Фонду держмайна. Йдеться про готель «Дніпро», держпідприємства «Чайка», «Центрсервіс», «Технобуд» і «Українські телекомунікаційні мережі».

Раніше Фонд державного майна на аукціоні, який відбувся 15 липня, продав державний пакет акцій готелю «Дніпро». Проти початкової ціни його вартість зросла майже в 14 разів – до 1 млрд 111 млн грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини