Facebook Pixel
IT

Кіберполіція викрила шахрайську схему фінансових аукціонів

Фото: Національна поліція

Фото: Національна поліція

Близько $100 тисяч на місяць становив дохід у шахрайській схемі фінансових аукціонів, яку викрила кіберполіція. Про це повідомила прес-служба Національної поліції.

Зловмисники розмістили кілька своїх call-центрів у Києві. Під виглядом проведення торгів на світових фінансових майданчиках вони пропонували громадянам вкладати гроші, обіцяючи при цьому високий прибуток або гарантоване повернення вкладів. Потім створювали імітацію торгів, привласнюючи гроші.

Коли клієнт намагався вивести гроші, йому пропонували продовжити участь у торгах. Якщо він відмовлявся, то зловмисники проводили ряд операцій, які призводили до повної втрати клієнтом грошей. Усі вкладені кошти зараховувалися на офшорні рахунки зловмисників.

Telegram Logo

Шахраї працювали на території України та країн Європейського союзу. Зараз кіберполіція встановлює всіх потерпілих.

cyberpol6.jpg cyberpol2.jpg

Додатково

Співробітники кіберполіції в Дніпропетровській області спільно зі слідчими поліції викрили 31-річного місцевого жителя за розкрадання понад мільйон гривень з банківських рахунків.

Кіберполіція викрила злочинців, які заподіяли однієї з мереж супермаркетів збитків на 2 млн грн через програму лояльності.

В одному з київських готелів кіберполіція затримала хакера, який переховувався в Україні від правоохоронців США. Його підозрюють у розкраданні $6 млн.

Коментарі

Всі новини