Facebook Pixel
IT

Кіберполіція викрила хакерів, які вкрали 2 млн грн через програму лояльності супермаркету

Фото: сайт кіберполіції

Фото: сайт кіберполіції

Кіберполіція України викрила злочинців, які завдали збитків одній із мереж супермаркетів (її назва невідома) на 2 млн грн через програму лояльності. Про це повідомили у пресслужбі кіберполіції.

Як з'ясувалося, зловмисники дізналися про уразливості програми лояльності для клієнтів цих супермаркетів і, скориставшись цим, переводили в готівку бонуси, нараховані клієнтам мережі, через каси магазинів за допомогою програми для управління бонусною карткою в особистому кабінеті користувача.

При цьому бонусні картки злочинці оформляли на підроблені, загублені або викрадені паспорти та інші документи. Знімати гроші по цих картках необмежену кількість разів їм дозволяло те, що зловмисники відновлювали їхній первинний балансовий рахунок, не поповнюючи його, а здійснюючи маніпуляції з програмним забезпеченням.

Telegram Logo

Під час обшуків поліція вилучила додаткові носії інформації, банківські картки, а також картки учасників програми лояльності супермаркету, якому заподіяли шкоду.

Шахраїв, які створили злочинне угруповання, було п'ятеро. Усі вони — жителі Дніпропетровського регіону віком від 30 до 45 років.

Трьом із них уже оголосили про підозру, ще одного затримали за статтею 208 КПК України з додатковою правовою кваліфікацією дій, що передбачена ч. 1 ст. 307. Йдеться про незаконне виробництво, виготовлення, придбання та зберігання наркотичних засобів. Крім того, він затриманий ще й за ст. 263 КК, яка стосується незаконного поводження зі зброєю.

Фотогалерея
Фото: сайт кіберполіції

Фото: сайт кіберполіції

Фото: сайт кіберполіції

Фото: сайт кіберполіції

Фото: сайт кіберполіції

Фото: сайт кіберполіції

Фото: сайт кіберполіції Thumb Фото: сайт кіберполіції Thumb Фото: сайт кіберполіції Thumb

Коментарі

Всі новини