Керівники світових компаній назвали головну загрозу економіці наступного десятиліття

Опитування британської консалтингової компанії Ernst & Young показало, що найбільша загроза для світової економіки — кібербезпека. На другому та третьому місці нерівність доходів та втрата робочих місць в результаті технічного прогресу, передає телеканал CNBC.

Ernst & Young провела опитування 200 найбільших приватних компаній світу, в тому числі із списків Forbes Global 2000 та Forbes Largest Private Companies. Крім того, у компанії дізнались думку 100 інвесторів компаній, які керували активами вартістю від $100 млрд.

При цьому, керівники бачать перед глобальними викликами більше перспектив для розвитку, ніж ризиків.

Telegram Logo

На думку експертів, світова економіка дійшла до етапу, коли проблеми потребують спільного вирішення. Компанії мають об’єднатись для бортьби з негативними тенденціями у світі. Основні проблеми – це кібербезпека, нерівність доходів, етика штучного інтелекту та глобальна зміна клімату.

Генеральний директор Ernst & Young Кармін Ді Сібіо заявила, що опитувані визнали, що компанії не повинні зациклювати увагу на державному секторі. Вони мають переорієнтувати свою діяльність на вирішення соціальних проблем.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Ernst & Young провела опитування у січні-травні 2019 року. Воно охопило країни Америки, Європи, Близького Сходу, Африки та Азійсько-Тихоокеанського регіону.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини