Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Канада надасть Україні летальну зброю на суму $6,1 млн

Канада дасть Україні зброю та новий кредит. Фото: Pixabay

Канада дасть Україні зброю та новий кредит. Фото: Pixabay

Канадська влада оголосила про своє рішення підтримати Україну не лише фінансово, а і зброєю. На додачу до кредиту в розмірі майже $400 млн країна надасть Києву летальне озброєння та боєприпаси на $6,1 млн, повідомляє CTV News.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо уточнив, що метою цього кроку є стримування Росії від подальшої агресії.

Quote«Ситуація швидко загострюється, і ми демонструємо нашу рішучість. Для канадців і всього світу важливо знати, що Канада й далі підтримуватиме Україну та її незалежність, цілісність і суверенітет, включно з її правом на самооборону», — наголосив політик.

Президентка Конгресу українців Канади Олександра Хичій заявила, що рішення надати Україні летальну зброю знаменує собою «серйозне зрушення в політиці», яке ставить Канаду в один ряд із коаліцією демократій, які допомагають Києву. Вона додала, що кредит допоможе українській економіці протистояти спробам Росії її дестабілізувати.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. У січні Канада оголосила про виділення $340 млн на негайну підтримку України. Саме тоді уряд країни ухвалив рішення продовжити операцію UNIFIER ще на три роки — до кінця березня 2025 року та збільшити кількість особового складу навчальної місії в Україні до 400 осіб.

5 лютого Канада відрядила в Україну літак із засобами індивідуального захисту, розвідувальним обладнанням і засобами для ведення спостереження. Загалом починаючи з 2015 року канадська сторона направила в Україну летальне озброєння на загальну суму понад $23 млн.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини