Кабмін звільнив Буславець з посади в.о. глави Міненерго: хто такий Юрій Бойко

Юрій Бойко. Фото: «Енергоринок»

Юрій Бойко. Фото: «Енергоринок»

Кабінет міністрів запропонував замінити виконуючу обов'язки міністра енергетики Ольгу Буславець її замісником Юрієм Бойко (Миколайовичем). Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 20 листопада, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан на своїй сторінці у Facebook.

«На сьогоднішньому позачерговому засіданні Кабмін ухвалив дві постанови щодо таких кадрових рішень: про визнання недійсним розпорядження Кабміну від 3 червня 2020 року про тимчасове покладення обов'язків міністра енергетики на Буславець О.А. і про тимчасове покладення обов'язків міністра енергетики на Бойка Юрія Миколайовича, заступника міністра енергетики», — написав він.

Хто такий новий в.о. глави Міненерго Юрій Бойко

Бойко працює в сфері енергетики вже близько 25 років. Першим місцем його роботи став енергетичний відділ головного енергетика Рівненського радіотехнічного заводу, пізніше — став інженером-електриком компанії «Елвіс», а далі — інспектором інспекції енергонагляду в Ей-І-Ес Рівнеенерго.

Telegram Logo

У 2003 році він став главою Броварського району електричних мереж «Київобленерго», після займав керівні посади в «Київобленерго» в столиці. Пізніше працював у компаніях «Метрополія», «Нові енергетичні технології», «Черніговобленерго» на керівних посадах.

З 2014-го по 2020 рік був заступником директора з економіки та фінансів в компанії «Енергоринок», після чого його призначили заступником міністра енергетики.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. У квітні 2020 року Кабмін на своєму засіданні, на якому розглядалися кадрові питання, звільнив Віталія Шубіна з посади першого заступника міністра енергетики та захисту навколишнього середовища — виконувача обов'язків міністра і призначив на цю посаду Ольгу Буславець. Пізніше уряд також призначив заступника міністра енергетики, яким став Юрій Бойко.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини