Facebook Pixel

Кабінет міністрів доручив обласним і Київській ВА перевірити стан бомбосховищ

Кабмін дав доручення обласним і Київській міській військовим адміністраціям перевірити стан укриттів у регіонах. Це стало реакцією на нічну атаку рф у Деснянському районі Києва.

Про це пишуть представник КМУ у Верховній Раді Тарас Мельничук і прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Quote«Надано доручення обласним і Київській міській військовим адміністраціям розглянути питання укриття населення в об'єктах фонду захисних споруд цивільного захисту на засіданнях регіональних комісій ТЕБ і НС і на радах оборони з ухваленням відповідних рішень щодо належного функціонування захисних споруд цивільного захисту та забезпечення цілодобового доступу населення до них», — пише Мельничук.

Також регіональній владі доручено систематично, зокрема в нічній час, перевіряти укриття із залученням працівників ДСНС і Національної поліції.

2 червня голова Київської МВА Сергій Попко ініціював засідання Ради оборони міста. На заході разом із керівниками фракцій Київради будуть присутні представники громадськості. Основне питання засідання — стан укриттів у Києві. Пізніше засідання було перенесено на невизначений строк.

Чому Кабмін розпорядився перевірити укриття по Україні

Уночі 1 червня 2023 року російські агресори здійснили чергову нічну повітряну атаку на столицю. За уточненими даними, загинули троє людей, з-поміж них одна дитина. 14 людей отримали поранення, 9 із них шпиталізували.

За даними «Суспільного», жінка разом із дитиною загинули, зокрема, через те, що двері в найближче укриття були зачинені. Цю інформацію пізніше підтвердив мер Віталій Кличко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉