Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Jaguar Land Rover розпочала виробництво медичних щитків на 3D-принтері

Британський автовиробник Jaguar Land Rover (JLR) через дефіцит медичних масок розпочав виробництво захисних щитків для медиків. Водночас компанія виділила понад 160 автівок організаціям зі всього світу для боротьби з COVID-19. Із зазначеної кількості машин 57 автівок передадуть британському відділенню «Червоного Хреста».

Щитки вироблятимуться у відділі 3D-друку у центрі JLR в Гейдоні. Кожен з таких щитків розбиратиметься, тож його можна продезинфікувати та використовувати повторно, повідомила пресслужба компанії.

Крім того, їх виготовляють у спеціально відведеному місці, де чиста зона та мінімізовано можливість забруднення щитків.

Машини, які передадуть «Червоному Хресту», займатимуться доставкою необхідних речей тим, хто знаходиться у групі ризику, та для кого захворювання коронавірусом може бути небезпечним.

Контекст. Apple мобілізувала мережу поставок, співробітників і партнерів для поширення індивідуальних засобів захисту серед медичних працівників, які запобігають розповсюдженню COVID-19 по всьому світу.

За словами генерального директора компанії Тіма Кука, Apple вже отримала понад 20 млн медичних масок, а тепер виробляє та доправляє щитки для обличчя.

Італійський автовиробник Lamborghini вирішив почати виробництво медичних масок та щитків для лікарні в Болоньї, яка разом з Болонським університетом бере участь у боротьбі з COVID-19. Для цього компанія переобладнає декілька цехів у Сант-Агата-Болоньєзе.

Японська корпорація Sharp, яка спеціалізується на виробництві електроніки, почне виготовляти медичні маски на своєму заводі з випуску дисплеїв. З кінця березня компанія щодня випускатиме 150 тис. масок, а пізніше збільшить обсяги до 500 тис. штук.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини