Facebook Pixel

Чому iPhone 13 залишається актуальним? Цікаві факти про модель

Автор
Фото Pixabay

Фото Pixabay

Без смартфонів наразі важко обійтися. Їх використовують не лише для зв'язку, але й для розваг та роботи. Маючи технологічний пристрій, що вміщується в кишеню, ви можете виконувати низку завдань. Отже, якщо вас цікавить надійність та продуктивність, раціональним рішенням є iPhone 13. Його було презентовано ще у 2021 році, але модель залишається популярною донині.

Найкращі сторони

З одного боку, ціна Айфона 13 є нижчою в порівнянні зі флагманськими моделями, які є сьогодні на ринку. З іншого – його характеристик вистачає, щоб почуватися комфортно у світі сучасних технологій. Модель належить до 2-го покоління смартфонів від Apple, які підтримують 5 G.

За традицією кожна наступна розробка Apple є вдосконаленою версією попередньої. Отже, і 15-й iPhone не став виключенням. Він отримав 6-ядерний процесор Apple 15 Bionic. У його складі є два обчислювальних ядра. Вони призначені для розв'язування надскладних завдань. Також до чипсета включені чотири ядра енергоефективності. Завдяки їм виконуються повсякденні справи:

  • серфінг в інтернеті;
  • перегляд фільмів;
  • прослуховування музики.
Фото Pixabay

Фото Pixabay

Передбачена наявність 16-ядерного нейропроцесора. Він керує штучним інтелектом. Загалом система в порівнянні з попередніми моделями, з одного боку, набула потужніших характеристик, з іншого – стала енергоефективною. Останнє стало можливим завдяки процесору Bio 1. З такими характеристиками чипа навіть скромні 4 Гб оперативної пам'яті є ефективними. Запропоновані три варіанти вбудованої пам'яті:

  • 128 Гб;
  • 256 Гб;
  • 512 Гб.

Якщо маєте намір купити 13-й Айфон, потрібно визначитися, з якими за обсягами файлами працюватимете.

Коли йдеться про продуктивність, не можна оминути рівень автономності. У порівнянні з 12-ю моделлю iPhone 13 отримав акумулятори 3227 мА/год. З таким показником ви можете безперервно читати книжки з налаштуванням яскравості до 100 кд/м² упродовж 20 год. Для перегляду відео на YouTube у вас буде понад 16 год. Упродовж 5 годин 40 хв ви зможете без відриву грати в 3D-ігри. Для порівняння – iPhone 12 не витримує 4 годин такого навантаження.

Розкрийте нові можливості

Смартфон iPhone 13 оснащений двома тильними й однією фронтальною камерою. Перші мають роздільну здатність 12 Мп. Основні об'єктиви оснащені ширококутним і надширококутним модулями. Вони на 47% збільшують пропуск світла. Крім того, було введено оптичну стабілізацію, а також фільтри, використання яких позитивно відбивається на якості фото. Присутні різноманітні ефекти:

  • контрастний;
  • теплий;
  • насичений;
  • прохолодний.

Smart HDR працює в тісній взаємодії із Neural Engine. Для відео передбачений кінематографічний ефект. Повною мірою насолодитися картинкою допоможе OLED-дисплей із технологією Super Retina HDR. Щільність пікселів складає 460 на дюйм. Це далеко не всі переваги, за які можна купити iPhone 13. Докладніше ви дізнаєтеся від фахівців магазину StoreInUa, де ви зможете замовити модель із доставкою у ваше місто.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉