Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Інтерпайп» погасив $98 млн боргу по реструктуризованим єврооблігаціям

Фото: biz.censor.net.ua

Фото: biz.censor.net.ua

Віктор Пінчук.

Трубно-колісна компанія «Інтерпайп» частково погасила борг по єврооблігаціям-2024 на суму $98,5 млн разом з відсотками, нарахованими на дату погашення, в рамках умов реструктуризації заборгованості.

Заборгованість, що залишилася за євробондами-2024 з купоном 10,25% в даний час складає близько $210,7 млн, повідомляє прес-служба Interpipe Holdings Plc.

Контекст. У жовтні 2019 року «Інтерпайп» повідомила про завершення реструктуризації заборгованості з частковим списанням. У числі реструктуризованого боргу значаться єврооблігації на $200 млн з купоном 10,25% і погашенням в 2017 році.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В результаті реструктуризації заборгованість була зменшена і оформлена новим випуском єврооблігацій на сумму близько $309,2 млн під 10,25% з терміном погашення 31 грудня 2024 року і кредитом на $45,808 млн із погашенням в кінці 2020 року.

Відсотки за новими облігаціями будуть виплачуватися рівними частками кожні півроку. При цьому компанія зобов'язується в термін до 31 грудня 2023 рік викупити нові облігації на суму $150 млн з нарахованими і невиплаченими відсотками.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Інтерпайп» входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб і є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. До складу компанії входять п'ять промислових активів: «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» і електросталеплавильний комплекс «Дніпросталь» під брендом «Інтерпайп Сталь». Кінцевим власником Interpipe є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

Коментарі

Всі новини