Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

IKEA попередила про зростання цін, звинувативши в цьому торгові війни

Магазин IKEA в Україні. Фото: КМДА

Магазин IKEA в Україні. Фото: КМДА

Генеральний директор холдингової компанії шведського меблевого ритейлера IKEA Ingka Group Єспер Бродін заявив про можливе збільшення цін на товари через різні торгові обмеження, запроваджені країнами.

Як він розповів в інтерв’ю агентству BBC, введення таких обмежень, як мита, «зазвичай не приносить користі простим людям».

Агентство пише, що в останні роки багато країн ввели нові мита та інші обмеження на імпорт, а за даними Світової організації торгівлі, мита почали зростати ще до пандемії коронавірусу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Зазвичай це в підсумку призводить до збільшення витрат на товар. І це викликає певне занепокоєння не лише в Індії, але й у всьому світі», — пояснив Бродін.

Так, IKEA вклала мільярди доларів у ринок Індії, реалізуючи плани щодо розширення, але більшість продуктів, які компанія там продає, вона імпортує. Водночас торік уряд Індії підвищив податки на імпорт, що поставило ритейлера в невигідне становище, як порівняти з місцевими компаніями. Агентство зазначає, що це питання можна розв'язати, купуючи більшість продуктів на ринку країни.

Контекст. Перший фізичний магазин IKEA в Україні відчинив двері 1 лютого 2021 року. Він працює в столичному ТРЦ Blockbuster Mall на другому поверсі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини