Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Грошову допомогу біженцям почали виплачувати прямо на вокзалах

Грошові виплати біженцям 2022: відтепер платитимуть прямо під час евакуації. Фото: УЗ

Грошові виплати біженцям 2022: відтепер платитимуть прямо під час евакуації. Фото: УЗ

Українська влада спільно з «Укрзалізницею» та «Укрпоштою» запустила проєкт виплати грошової допомоги біженцям прямо під час евакуації, тобто на вокзалах. Натепер пункти видачі облаштовано тільки на вокзалі у Львові, проте із часом їхній перелік розшириться, інформує пресслужба УЗ.

Quote«Ця програма покликана допомогти евакуюватися тим, хто піддає своє життя загрозі кожного дня, але досі не наважувався виїхати з найгарячіших точок — мовляв, «ми нікому не потрібні!» Ми не словами, а справами підтверджуємо, що «потрібні» люди одразу отримують «живі» підйомні кошти. До того ж ще в потязі подаються заявки на розміщення, а після прибуття на них чекають представники місцевої влади з транспортом, щоб одразу відвезти на поселення», — розповів керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський.

Працівники УЗ створюють список на виплати грошової підтримки з дітей і дорослих під час руху евакуаційного потягу. Після чого передають відомості «Укрпошті». Вони своєю чергою ще до прибуття поїзда організовують процес видачі коштів, і пасажири одразу після виходу з вагонів можуть їх отримати.

З моменту запуску програми пасажири вже п’яти евакуаційних потягів отримали на вокзалі Львова загалом 340 тис. грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо, що допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб із постраждалих від війни територій надається в таких розмірах:

  • для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 грн;
  • для інших осіб – 2000 грн.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини