Міський голова Києва Віталій Кличко відмовився підтримати петицію про скасування зупинення столичного транспорту під час увімкнення сигналу «Повітряна тривога». Про це повідомив співзасновник ініціативи «Пасажири Києва» Олександр Гречко.
«Відмова Кличка означає, що громадський транспорт (тільки комунальний) зупинятиметься під час тривог і надалі. Добивають комунальний транспорт столиці саме ті люди, які просто наділені владою, але водночас ним взагалі не користуються», — написав він.
Гречко підрахував, що з початку серпня місцеві жителі та гості столиці втратили щонайменше 180 млн грн через «сумарно 21 годину зупинення комунального транспорту». За його словами, маленький відсоток киян чекають на «відбій» і повертаються в тролейбус чи автобус, яким їхали. Найчастіше люди пересідають у маршрутки або таксі, а відтак переплачують за поїздку.
Контекст. Гречко опублікував петицію з вимогою скасувати рішення Ради оборони Києва про зупинення роботи громадського транспорту під час повітряної тривоги 3 серпня 2022 року. Вона набрала понад 6 тис. підписів, а відтак її було направлено на розгляд транспортної комісії Київради. 24 серпня її розглянули. Як повідомила депутатка міськради Ксенія Семенова, комісія її підтримала. Остаточний вердикт мала винести КМДА, що входить до ради безпеки столиці. Нині на сторінці петиції стоїть позначка «не підтримано».
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також