Facebook Pixel

У Києві пасажири повторно не платитимуть за проїзд у транспорті після відбою тривоги

Пасажири комунального наземного транспорту, які в разі повітряної тривоги будуть змушені залишати тролейбуси, автобуси чи трамваї, після відбою повторно не сплачуватимуть за проїзд. Відповідну заяву зробили в КМДА.

Столична влада вкотре звернулася до громадян із закликом не нехтувати сигналами повітряної тривоги, користуватися укриттями й залишатися в них до відбою. Водночас було наголошено, що перебувати під час повітряної тривоги на зупинках громадського транспорту небезпечно.

Також у КМДА повідомили, що в разі повітряної тривоги трамваї довозитимуть пасажирів до найближчої зупинки, а автобуси та тролейбуси — до найближчої зупинки або розширення проїжджої частини — «кишені». Після відбою тривоги водій чекатиме на пасажирів протягом 10 хвилин. Пасажири, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним.

Quote«Сплачувати за проїзд повторно не треба в обох випадках. Контролерів буде попереджено про це, вони отримають відповідні інструкції», — пояснили в КМДА.

Окрім того, представники влади звернулися до приватних перевізників із закликом дотримуватися правил безпеки під час повітряної тривоги, а також не змушувати пасажирів повторно сплачувати за проїзд після відновлення руху.

Контекст. Рада оборони Києва ухвалила рішення, яке зобов'язує увесь без винятку столичний наземний громадський транспорт починаючи з понеділка, 1 серпня, зупинятися під час увімкнення сирени про небезпеку ракетного обстрілу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉