Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Увесь наземний транспорт у Києві зупинятиметься під час сигналу «Повітряна тривога»

Громадський транспорт у Києві зупинятиметься під час сигналу Повітряна тривога з 1 серпня 2022 року. Фото: «Київпастранс»

Громадський транспорт у Києві зупинятиметься під час сигналу Повітряна тривога з 1 серпня 2022 року. Фото: «Київпастранс»

Увесь без винятку столичний наземний громадський транспорт починаючи з понеділка, 1 серпня, зупинятиметься під час увімкнення сирени про небезпеку ракетного обстрілу. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва, йдеться на сайті КМДА. Нововведення стосується й приватних перевізників.

Під час повітряної тривоги водіям громадського транспорту в Києві доведеться робити зупинку (згідно з Правилами дорожнього руху), вимикати двигуни та від’єднуватися від контактної мережі. Пасажири зі свого боку зобов’язані залишити тролейбус, автобус, трамвай або маршрутне таксі та вирушити до найближчого укриття.

Після оголошення «відбою» водії мають повернутися до своїх транспортних засобів, здійснити перевірку технічного стану та продовжити рух.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Щодо столичного метро, то поїзди під час сповіщення про загрозу, як і до цього, не рухатимуться відкритими ділянками. Також зачинятимуться станції відкритого типу

Контекст. Нагадаємо: наприкінці червня міська рада Кропивницького скасувала заборону на рух громадського транспорту під час повітряної тривоги в місті. Обмеження діяли в обласному центрі з березня.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини